Wycieczka do Ogrodu Botanicznego
Nasze przedszkolaki wybrały się na niezwykłą wycieczkę do Ogrodu Botanicznego. Była to doskonała okazja do poznawania piękna przyrody oraz obserwowania różnorodnych gatunków roślin w ich naturalnym otoczeniu.
Podczas spaceru dzieci podziwiały kolorowe kwiaty, okazałe drzewa i krzewy, a także dowiedziały się wielu ciekawostek na temat świata roślin. Z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści przewodnika, który przybliżył im tajemnice ogrodu i zachęcał do uważnej obserwacji przyrody.
Wycieczka była nie tylko wartościową lekcją przyrody, ale również wspaniałą okazją do wspólnej zabawy i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń, nowych doświadczeń oraz pięknych wspomnień.
