Wyjście do kina z okazji Dnia Dziecka
Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkolaki wybrały się do kina na pełną humoru i niezwykłych przygód animację „Niesamowite przygody skarpetek. Ale kosmos!”.
Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły losy bohaterów, którzy zabrali je w pełną wyobraźni podróż. Nie zabrakło śmiechu, emocji i wielu zaskakujących zwrotów akcji. Film dostarczył wszystkim mnóstwo radości i pozytywnych wrażeń.
To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, wspólnej zabawy i niezapomnianych przeżyć. Wyjście do kina było wspaniałą okazją do świętowania Dnia Dziecka oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze.
Dziękujemy za ten fantastyczny seans i już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych przygód!
